What are you looking for?
  • Çalışma Saatleri: 09:30 - 19:30

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Vücudumuzdaki istenmeyen tüyleri ortadan kaldırmak, bölgesel kararmaların ve kıl batıklarının kesin çözümü olabilir. Doğru ellere, doğru cihazlarla, doğru hizmet alındığında lazer epilasyon %100 etkili ve %90 kadar sonuç elde edilebilecek bir çözümdür.

Kullandığımız cihazlar şunlardır:

Magiç Pro (Buzlu)

Alex Premium (Üflemeli/Buzlu)

Tedavi 6 ana seans ve 6 kontrol seansından oluşur. Ana seanslarınızda Magiç Pro cihazı kullanılır. Bu nedenle, seansa bir gün önce kısalmış olmanız önemlidir (duşta duş jeli kullanarak jilet ile birlikte). Kısalmış kıllar cihazın uygun şekilde çalışmasını sağlar.

Magiç Pro cihazı, uygun jül ve ten ayarına göre çalıştırıldığında derin kıl köklerini patlatır. 10 gün sonra kıl kökleri tekrar oluşmaya başladığında dökülmeler başlar, ve bu dökülmeleri duşta keseler yaparak hızlandırabilirsiniz. 20 gün sonra dökülmeler tamamlanır ve 21. gün kontrol seansına çağrılırsınız.

Alex Premium cihazıyla yapılan işlemlerde hiçbir kısalmaya gerek yoktur. Cihaz, vücudun bazı bölgelerinde oluşan jel tabakasını aşarak kıl köklerini patlatır. Bu cihaz, kılın ucundan aldığı enerji ile kıl kökünün patlamasını sağlar. 21 gün sonra tekrar ana seans için randevu oluşturulur.

Toplamda 6 seans boyunca kullanılan 2023 teknolojisiyle üretilmiş 4 mevsim lazer epilasyon işlemi, istenilen sonuca ulaşmak için uygundur.